Adventní projekt 2019

www.augustiniani.cz

ŽÁDOST O POSTAVENÍ RAMPY V NAŠÍ BUDOVĚ DOBROVOLNÉHO, PORADENSKÉHO A ZKUŠEBNÍHO CENTRA (DPZ) V AUGUSTINIÁNSKÉ FARNOSTI BABADOGO V KENI

Přijměte, prosím, naše pozdravy z Keni. Píši tento dopis s prosbou o finanční podporu, abychom mohli postavit rampu v naší budově DPZ v Babadogo v Keni. Tato budova byla postavena augustiniány, aby sloužila pacientům nakaženým HIV/AIDS a TBC, žijícím ve slumech v Babadogo, kde také mají augustiniáni svou farnost. Jde o třípatrovou budovu. Protože poskytujeme služby zdarma, včetně léků na ARV a TBC, nemáme žádný příjem, abychom renovovali budovu. Můžeme se spoléhat pouze na příspěvky dobrodinců.
Jedním z největších problémů s touto budovou je absence rampy, která by umožnila jednoduchý přístup handicapovaných pacientů a těhotných žen. Tímto dopisem se na vás tedy obracíme s prosbou o finanční podporu na stavbu rampy, která usnadní vstup do budovy všem pacientům. Pokud se nám podaří získat částku 5000 euro, budeme schopni vybudovat rampu a obratem vám zašleme zprávu a fotografie.

Předem děkujeme za vaši pomoc s tímto ušlechtilým projektem.
Bůh žehnej Vám a Vašim rodinám.
P. Bob Ireri, OSA

Více informací: P. Juan : 602684538